Informace

Co je důležité vědět

Při platbě zálohou při přihlášení zaplatíte částku uvedenou v závorce, zbytek ceny pobytu (tedy 3.000 Kč) hradíte v hotovosti při nástupu dítěte na tábor.

Je možné zvolit platbu fakturou, pokud váš zaměstnavatel táborový pobyt nebo jeho část uhradí. Obraťte se proto s dotazem na personální oddělení či účtárnu ve vaší společnosti. Fakturace táborového pobytu je možná od 1. října do 15. června včetně.

Ke stažení

Mé dítě jede na tábor s kamarádem

Garantujeme společné umístění do chatky i do oddílu u dvou dětí, které se vzájemně uvedou v elektronické přihlášce do kolonky kamarád. Vstříc vycházíme maximálně trojicím. Společně již neubytujeme a neumístíme čtveřici kamarádů, proto prosíme, uvádějte vždy toho nejbližšího kamaráda, který zároveň do kolonky kamarád napíše vás. 
Vzhledem k tomu, že oddíly tvoříme věkově co nejvyrovnanější a děti jsou rozděleny na mladší a starší oddíly, nemůžeme garantovat společné umístění dětí s větším věkovým rozdílem.

Mé dítě má speciální dietní / zdravotní režim

Vzhledem k počtu táborníků není v našich možnostech zajišťovat různé stravovací alternativy (vegetariánská strava, veganská, celiakie atp.)
Co se týče zdravotní způsobilosti dítěte pro táborový pobyt, v případě nejistoty doporučujeme konzultaci s vaším pediatrem. V případě bližších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Návštěvy na táboře

Návštěvy v průběhu tábora po dlouholetých zkušenostech neumožňujeme. Máme k tomu hned několik důvodů. Tím zcela nejzásadnějším je důvod epidemiologický a hygienický. Nedokážeme zaručit bezinfekčnost takových návštěv, vzhledem k velikosti dětského kolektivu na Novém Řadově tedy toto riziko nemůžeme podstupovat. Dalším hlediskem je pak psychologický aspekt návštěvy, kdy často dojde k rozestýskání dítěte, pro nějž byl táborový pobyt před návštěvou zcela bezproblémový, avšak shledání s maminkou na bráně tábora rozjitří emoce a rozteskní malého táborníka mnohem více než povzbudivý pohled zaslaný poštou. Zároveň ne všichni rodiče mají možnost svého potomka na táboře navštívit, je proto obtížné vysvětlit ostatním dětem, proč zrovna jejich rodiče na návštěvu přijet nemohou, když Pepíkovi rodiče za ním byli. Věříme, že opatření pochopíte, a děkujeme vám za jeho respektování.

Pro ten nejpohodovější táborový průběh

Jako rodič znáte nejlépe svého potomka a sami dokážete nejpřesněji určit, zda jeho zralost umožňuje dvoutýdenní pobyt bez rodičů.
Zejména u mladších táborníků doporučujeme sbalit s sebou oblíbenou hračku nebo plyšového kamaráda a věci, které dítko baví, na chvíle malování nebo hraní karet o poledním klidu.
Důrazně doporučujeme, zvažte, zda je mobilní telefon nutností. Děti mají mobilní telefony k dispozici pouze o poledním klidu, je na vašem zvážení, zda telefonáty domů vašeho potomka spíše nerozteskní. Naopak vřele doporučujeme komunikaci prostřednictvím korespondence. Krásné pohledy potěší každého, o balíčku s dobrotami ani nemluvě. U nejmenších účastníků tábora je možné odeslat dopis i těsně před odjezdem na tábor, takže hned v prvních dnech na dítě čeká radost v podobě pozdravu z domova.
Samozřejmě děláme maximum pro to, aby děti měly na táboře nabitý a strhující program, nic jim nescházelo, v případě jakýchkoli problémů pak rodiče kontaktujeme a plně informujeme.

Kontakt

Dětský tábor NOVÝ ŘADOV

Stráž nad Nežárkou, 378 02

720 341 606

info@novyradov.cz

Lucie Novotová Vaněčková - provozovatel

6 + 7 =